Hakkımızda

Hakkımızda

Şehirde yaşamın güçleşmeye başladığı, doğal afet ve deprem riskinin arttığı bu günlerde müşterilerimizin kendi yaşam alanlarını özgürce belirledikleri bir yerde, hayalini kurdukları güvenli yaşam alanını onlar için hızlı ve hatasız bir şekilde sunmayı amaçlamaktayız.

Ürünlerimizden çelik ev, tarafımızca projelendirildikten sonra fabrikalarda modern makinelerle kontrol ve denetim altında üretilmekte ve öncelikle işletmemizdeki montaj sahasına, daha sonra da inşaat sahasına götürülerek monte edilip, müşterilerimize sunulmaktadır.

Prefabrik ev, müşterilerimizin mevcut arsa konumu göz önünde bulundurularak projesi tarafımızca hazırlanıp, yapılacak olan yapının gerekli hammaddeleri temin edilerek kendi üretim sahamızda uygulanmasıyla yapılmaktadır.

İşletmenin Misyonu
İşletmemizin misyonu“Uzmanı olduğumuz kalıcı ve taşınabilir prefabrik, çelik yapı tasarımlarımız ve ürünlerimizle hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümleri en son teknoloji ile müşterilerimize sunmaktır.”

İşletmenin Vizyonu
Vizyonumuz “İnsana ve çevreye değer veren yaşam anlayışı ile Türkiye'de birbirinden başarılı inşaat-yapı projelerine imza atan alanında lider bir işletme olmaktır.”